FI | EN
YHTEYSTIEDOT

Rinotopin ammattilaiset palveluksessasi

Meihin voit ottaa aina yhteyttä matalalla kynnyksellä, olipa kysymyksesi pieni tai iso. Katso yhteystietomme alta ja ollaan yhteyksissä!
Petri Kurki
Myynti 
040 543 3043 
petri.kurki@rinotop.fi
Tuure Poussu
Myynti - peilituotteet, laatuasiat
040 825 1733
tuure.poussu@rinotop.fi
Jari Starck
Myynti - raudoitustuotteet
040 083 1725
jari.starck@rinotop.fi
Ronny Eklund
Tuotanto
050 381 5101
ronny.eklund@rinotop.fi
Kirsi Parta
Toimisto ja tilausten käsittely
(09) 276 4670
toimisto@rinotop.fi
Keith Muhonen
Laserhitsaus
0400 769 675
keith.muhonen@rinotop.fi
Jukka Rantanen
Muotinvalmistus ja huollot
0400 849 588
jukka.rantanen@rinotop.fi
Kira Kerbs
Markkinointi, hallinto, henkilöstö
050 534 7551 
kira.kerbs@rinotop.fi
Janne Immonen
Toimitusjohtaja
050 465 0633
janne.immonen@rinotop.fi
Meriia Kerbs-Georg
Konsernijohtaja
(09) 276 4670
meriia.kerbs-georg@rinotop.fi
Rinotop Oy
Vaaksintie 2
05100 Röykkä
puhelin (09) 276 4670
fax (09) 879 8027
info@rinotop.fi

    Rinotop Oy 
    Vaaksintie 2 
    05100 Röykkä 
    (09) 276 4670 
    info@rinotop.fi

      Seuraa meitä